Loading...

ביל פיליפס מחזיר את EAS: אל תקרא לזה קאמבק!

מאת מאט ווייק

גולשתי בעדכון הפייסבוק שלי ואני מעדתי על פוסט של ביל פיליפס שתפס את עיניי. הייתה לה תמונה גדולה של בקבוק קריאטין פוספגן ישן של EAS והכיתוב, “חוזר בקיץ הקרוב: תוספי התזונה המקוריים של EAS. EAS 2.0 – עדיין בונה גופים טובים יותר באמצעות מדע. ”

לומר שהייתי בהלם לראות שזה היה אנדרסטייטמנט. ניגשתי לדף שלו למצוא פוסט נוסף שאומר ש- EAS תחזור בקיץ הקרוב והציג תמונה של תיבת החלפת הארוחות של Myoplex. שלחתי ישירות הודעה לביל כדי לראות אם אוכל לקבל תובנה כלשהי על הסיפור הזה אבל בזמן ג’רזי נבחרת ארצות הברית בכדורגל כתיבת זה לא שמעתי ממנו. כלומר, אחרי הכל, מי אני? חחח. בכל הרצינות, ממה שאני יכול לראות בסוף, הוא אפילו לא ראה את ההודעה שלי עדיין.

האם ביל פיליפס יכול לגרום ל- EAS לעבוד … שוב?

לאחר שקראו 200 הערות על הפוסטים, ברור שאנשים נרגשים לראות מה ביל פיליפס יכול לסיים עם EAS ברגע שהוא עומד מאחורי ההגה. בכנות, אני נשאב על זה. קרא לי בית ספר ישן, אבל עוד ביום בו התחלתי להתאמן ולקחת תוספים, השחקנים הגדולים היו Met-RX, Labrada ו- EAS. ואז זה היה כאשר לכל דבר היה פרופיל הטעם של גיר וקרטון. ברור שמערכות הטעם השתנו והדברים השתפרו אך EAS הייתה אחת מחברות התוספים המשמעותיות ביותר בעולם.

בקטע התגובות, ביל פיליפס דן כי הוא מחזיר את תוספי ה- EAS אך לא רשימה מלאה ממה שראיתי. הוא דן ב- Myoplex ו- Myoplex Lite יחזרו. הוא דן שהוא מחזיר את הסורגים כמו גם את הקריאטין. מלבד זאת, אעניין לראות מה עוד הוא משיק ובאיזו מסגרת זמן. ראיתי שיש לו השקה נוספת של מוצר המתוכנן לספטמבר וכי ההשקה הראשונה תהיה מתישהו בקיץ 2020.

למי שלא מכיר את כל הפרטים והסיפור האחורי, ביולי 2018 המותג פרסם את ההודעה כי הם יפסיקו את כל קו EAS ובעצם ייעלם ג’רזי אברטון לתמיד. אני לא חושב שאנשים רבים היו כל כך המומים שכן EAS איבדו הרבה נדל”ן בחנויות תוספים והמכירות הכוללות שלהם ונאמנות המותג שלהם לא היו כלום בהשוואה למה שהיה שוב ביום.

להחזיר אותך … דרך חזרה … ביל פיליפס היה הבעלים והמנכ”ל של EAS. בשנת 1996 הוא פדה ומכר EAS תמורת 160 מיליון דולר בלבד. אני אומר “רק” מכיוון שבתכנות הכבדה של הרכישה המטורפת של היום זה כמעט כלום לעומת העסקות שנזרקות. Heck, Quest Nutrition נמכר במחיר של 1 מיליארד דולר. עכשיו, אני לא אומר שזו הייתה עסקה גרועה עבור ביל פיליפס, אחרי הכל, אני לא מכיר מישהו שישתחרר ביום המשכורת השמן של 160 מיליון דולר.

אז האם ביל יכול לחזור ולגרום לזה לעבוד? בכנות, אם מישהו ידע לגרום למותג EAS לעבוד, זה היה ביל פיליפס. אני חושב עם היצירתיות, השם והתשוקה שלו, הוא יכול להחזיר את EAS ולהפוך אותה למוצלחת שוב. האם זה יהיה גדול כמו שהיה שוב בשנות ה -90? אני לא חושב כך אבל רק הזמן יגיד.

האם זה מעט מדי מאוחר מדי להקל?
אם אתה מדבר עם מישהו בערוץ המומחיות כמו חנויות התוספים וקמעונאים, רבים מהם סירבו להכניס מוצרי EAS כלשהם לאחר שהשאירו אותם גבוהים ויבשים ונכנסו למיטה עם קמעונאים גדולים, שוק המוני וסיטונאים. אתה יכול למצוא מוצרי EAS בוולמארט, מועדון סם, ועוד מספר מיקומים אחרים בשבריר מהמחיר שאותו מכרו אותו חדרי כושר וחנויות תוספים. בעיקרו של דבר, EAS הפנה את גבו למה שהפך אותם לגדולים כל כך מלכתחילה ומוכרי תוספים מעולם לא שכחו את זה.

איך ביל פיליפס יבקש את כולם שוב? או אולי הוא לא מחפש? אבל אתה לא יכול לחזור לזרוע למוכרים מיוחדים המפלט שיינתן לך הזדמנות שנייה תוך כדי למכור את המוצרים במקומות כמו וולמארט ומועדון סם שמוכרים אותו בעצם בנקודת מחיר קרוב למקום בו מוכרי המומחיות היו רוכשים אותו ו בשלב זה, מה היתרון האמיתי להחזיר את המותג?

שלא לדבר על כך, המוכרים לא מתכוונים לקבל את ה- EAS בזרועות פתוחות (לדעתי) – אפילו עם ביל פיליפס המוביל את המותג שוב. מה שעשה אבוט עם EAS, במוחי, ג’רזי גרמיו הרס את המותג. אין דרך אחרת שאני מרגיש שאני יכול להעביר את המסר הזה. EAS חמדן, הרג את החברה שהניחה אותם על המפה ואז נעלמה בלי שום מוכרים אפילו אכפת להם שהמותג הופסק.

הדבר הקשה ביותר הוא שהצרכנים מאומנים לחפש EAS במקומות סיטונאיים ובשוק המוני. האם הם ייכנסו לחנות תוספים, ייצאו מגדרם, רק לרכוש EAS? אני לא חושב כך. לא רק זה, אלא שאיש אינו מבקש את המותג. EAS דיממה למוות במהלך השנים וזו הסיבה שבסופו של דבר יצאו מהעסק. אני מרגיש שזה ייקח הרבה עבודה כדי להחזיר אותה אבל אני בטוח שביל עומד באתגר.

אני מרגיש כאילו EAS הולך to נתקל באותו סוגיה שעומדת בפני Met-RX לאורך השנים וזה הרלוונטיות. אף אחד כבר לא מבקש אף אחד מהמותגים. עם כל כך הרבה מותגים חדשים וחדשניים שם המשתמשים במרכיבים המוגנים בפטנט עם חבורה של הייפ, מותגים כמו Met-RX ו- EAS שהם הרבה יותר בסיסיים ושמרניים בסטנדרטים של ימינו לעולם לא יקבלו באמת נתח שוק רב. הם “מותגי התוספים של אבא שלך.” שמעתי את זה כל הזמן שעבדתי ב- Met-RX. זה, “לא ידעתי שאתה הגברים עדיין בעסקים.” כן, זמנים טובים בתחום (לא, לא ממש).

שוק הבר השתנה. שוק החלפת הארוחות השתנה. שוק שייק החלבונים RTD השתנה. קריאטין השתנה. זה מתפתח או מת ואני לא לגמרי בטוח שקל אי פעם יחזור למקום בו הם היו כמותג. זה לא אומר שהם עדיין לא יכולים לעשות די טוב בענף. אני פשוט לא רואה שהם לעולם הם המנהיגים והכוח בענף כמו שהיו פעם.

אני מאחל לביל פיליפס כל טוב מכיוון שיש לו דרך גסה לפניו. אשמח לשים יד על כל מוצרים שהם מוציאים כדי לראות איך הם משווים למוצרים הישנים כמו גם למה שיש בשוק כיום. אני גם סקרן אם מוצרים חדשים נמצאים בעבודות ושם ביל מתכנן למכור את המותג EAS של ReacQuired שלו.

Leave a Reply

Your email address will not be published.