Loading...

שמן קוקוס ה- SEO החדש?

מאת מאט ווייק

האם שמן קוקוס יכול להיות השמן הבא לשיפור האתר הגדול בעולם פיתוח הגוף? האם ימי ימי הסינתול יכולים להיעלם ועכשיו כשאנשים לא משתמשים בשמן קוקוס בתזונה שלהם או מתקשרים על גופם לעור חלק ושיער בריא הם מזריקים אותו לשרירים שלהם כדי להגדיל את הגודל? זה נראה כך – לפחות עבור מפתח גוף אחד בבריטניה. למרבה הצער מבחינתו, זה לא עבד כצפוי.

אל תנסו את זה בבית
נתחיל באומרו שזה רעיון נורא להשתמש בשמן קוקוס לשיפור האתר. אני מרגיש צורך לשים אותו שם בשלב מוקדם של הפוסט הזה למי שלא אוהב לקרוא, רק סרוק את הכותרת ואת זוג המשפטים הראשון ואז הולך לתפוס מזרק ואת האמבטיה האהובה עליו של שמן קוקוס ומתחיל ללכת העיר. הזרקת כל דבר לגופך היא רעיון נורא ואם היה לך מצב רפואי חייב להיות הפעם היחידה שאתה עושה זאת ואם אתה לא מסוגל לפרטיות הבית שלך, אז הרופא שלך חייב להיות זה שמזריק אותך או איש מקצוע מוסמך נוסף.

מה אמרת?
מפתח גוף חובב זה בן 25 בבריטניה הזריק שמן קוקוס לזרועותיו. לאחר מספר חודשים של לא הצליח לדרוך את זרועותיו בצורה נוזלית מאוד בגלל כמות שמן הקוקוס בו הזריק, הוא קיבל החלטה ללכת לרופא. הוא ציין שהוא גם סובל מכאב בזרועותיו. הרופא המליץ לנהל אולטרסאונד כדי לראות מה הוא יכול למצוא.

התוצאה מהאולטרסאונד הייתה תלת ראשי קרע (בגלל סטרואידים) שנזקקו לניתוח, כמו גם כמה ציסטות בזרועותיו (מהזרקת שמן הקוקוס). על גבי זריקות שמן הקוקוס, הוא הצהיר בגלוי לרופאים שהוא השתמש גם בסטרואידים כדי לוודא שהם יוכלו לבחון את התמונה כולה כאן.

הרופא הצהיר כי “באופן מדאיג, נוהג זה, המשמש לשיפור לטווח הקצר של המראה השרירי, נראה בעלות משמעותית. רופאים צריכים להיות מודעים למקרים אלה כדי שיוכלו לאבחן אנשים בצורה נכונה ולהכיר בפרקטיקות שעלולות להיות מסכנות חיים בקרב מפתחי גוף. ” הוא גם ציין כי ראה מקרים של גברים שהזריקו שמן סומסום לשרירים שלהם עד שמונה שנים מראים סימני עיוות וצלקות בתוך רקמת השריר עצמה שלעולם לא יירפא מעצמו.

זה לא היה הניסיון הראשון שלו להתקדם בכיבוש פיתוח גופו באמצעות הזרקה. למעשה, הוא השתמש בעבר באינסולין (ללא מרשם רופא) שבסופו של דבר נתן לו התקפים. הוא גם קיבל זיהום חיידקי מהזרקת ויטמין B12 בעבר. אפשר היה לחשוב שאחרי ג’רזי ברייטון אנד הוב אלביון שקיבל כמה שיחות קרובות בעבר עם הזרקה, הוא היה מוותר על זה או לקבל עזרה.

הוא גם היה צריך לעבור תחת הסכין פעמיים בגלל הבחירות הגרועות שלו. בגלל ההתעללות בסטרואידים שלו, הוא פיתח את ג’רזי נבחרת ערב הסעודית בכדורגל גינקומסטיה (הידועה גם בשם ציצים/ציצים/ציצים) כמו גם גידולים (שפירים) בכבד שלו – שניהם היו צריכים להסיר ניתוח.

אחרי כל זה, הוא עדיין ציין שהוא ממשיך להשתמש בסטרואידים ובתרכובות אחרות בתקווה להגדיל את גודל השריר שלו. ברור שהוא עדיין לא למד את השיעור שלו. אני מקווה שהשיעור הבא הוא לא האחרון שלו אם אתה תופס את הסחף שלי.

תופעות לוואי של ביצוע כזה
די ברור מה שקרה למעלה מהזרקת שמן קוקוס, אך תופעת לוואי נוספת שלא נחשבת עליו היא חסימות מסכנות חיים של כלי הדם. זה נובע מכך שהוזרק השומן עלול להיכנס לכלי דם וסותם אותו. זה יחד עם סיכונים פחותים כמו זיהומים ופצעי עור.

מוסר של הסיפור
אל תהיה אידיוט. אם אינך יודע מה אתה עושה, פשוט אל תעשה את זה. אתה יודע בקרקס כשהם כל הזמן אומרים “אל תנסה את זה בבית”? אותו מושג חל. אני לא אומר שאני מסכים עם אנשים שמשתמשים בסטרואידים או בשמנים לשיפור אתרים, זו הבחירה שלהם בה הם צריכים לחיות. ג’רזי נבחרת ספרד בכדורגל מה שאני אומר זה, אם אתה לא משכיל על הזרקה, תופעות לוואי והדרך הנכונה לעשות דברים, לפנות לעזרה מקצועית ממישהו שיודע מה הם עושים.

החיים שלך הם לא משהו שאתה יכול פשוט להיות חזיר ניסיונות משלך. אתה לא יכול פשוט להזריק דברים לגופך בתקווה שזה יפוצץ את השרירים שלך כך שהם ייראו משופעים. יש סיבה שיש רק כמה מוצרים נבחרים המשמשים בשורות המקצועיות של פיתוח גוף בימינו. אמנם המדע עבר דרך ארוכה, אך שימוש במוצרים שנמצאו סביב הבית לא הוכח כזרמים חכמים עם תוצאות חיוביות. מסיבה זו, היצמדו למה שידוע ואל תסטו מהם אם תחליטו לעבור את מסלול ההזרקה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.